+38044 278-52-15
nort@nort.org.ua
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11
UA RU

Рада бізнес-омбудсмена започатковує Всеукраїнську мережу доброчесності25.05.2017 Рада бізнес-омбудсмена започатковує Всеукраїнську мережу доброчесності

Рада бізнес-омбудсмена за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) представила Всеукраїнську мережу доброчесності і комплаєнсу – нову ініціативу для бізнесу, який прагне працювати прозоро. Презентацію відвідали й представники ГС "НОРТ".

Читати далі

НОРТ: відверто про несказане22.05.2017 НОРТ: відверто про несказане

ГС «Національна організація роздрібної торгівлі» є членом Коаліції громадських організацій, яким CIPE вже як півроку передав в адміністрування веб-портал «Національна платформа МСБ». За цей період дуже багато зроблено, але, як часто буває, час летить, завдань багато, а поспілкуватися нема коли. І ось на травневі свята нам вдалося таки знайти хвилинку та задати декілька запитань голові спілки «НОРТ» Юрію Бондарєву.

 

Читати далі

Результати міні-тренінгу «Ефективна комунікація в діловій взаємодії» з Юлієм Некрасовим. 18.05.2017 Результати міні-тренінгу «Ефективна комунікація в діловій взаємодії» з Юлієм Некрасовим.

17 травня 2017 року відомий бізнес-тренер, творець Бізнес школи проактивних керівників, Юлій Некрасов провів міні-тренінг: «Ефективна комунікація в діловій взаємодії».

 

Читати далі