+38044 278-52-15
nort@nort.org.ua
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11
UA RU

Участь у конференції Американської торгівельної палати15.02.2014 Участь у конференції Американської торгівельної палати

Участь у конференції Американської торгівельної палати, мета якої є формування єдиної позиції представників роздрібної торгівлі щодо надання торгівельного обладнання.

Читати далі

Звернення до першого віце-прем'єр-міністра України Арбузова Сергія Геннадійовича03.02.2014 Звернення до першого віце-прем'єр-міністра України Арбузова Сергія Геннадійовича

Громадська спілка НОРТ звернулась з офіційним листом до першого віце-прем'єр-міністра України Арбузова Сергія Геннадійовича, у якому була піднята тема проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання внутрішньої торгівлі.

Читати далі

Звернення до Київради та КМДА20.12.2013 Звернення до Київради та КМДА

Громадська спілка НОРТ, в межах співпраці з Асоціацією Київ-МАФ, звернулась з офіційним листом до заступника міського голови – секретаря Київради Герезі Г.Ф. та першого заступника голови КМДА Голубченко А.К.

Читати далі

Прес-конференція у м. Днепропетровськ21.11.2013 Прес-конференція у м. Днепропетровськ

21 листопада 2013 громадська спілка «Національна організація роздрібної торгівлі» продовжила свою діяльність у регіонах України прес-конференцією в місті Дніпропетровськ. Серед запрошених гостей були, як журналісти місцевих ЗМІ, так і представники роздрібної торгівлі дніпропетровської області.

Читати далі