+38044 278-52-15
nort@nort.org.ua
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11
UA RU

Дніпропетровськ долучився до національного проекту боротьби з контрабандою тютюну19.11.2014 Дніпропетровськ долучився до національного проекту  боротьби з контрабандою тютюну

19 листопада в Дніпропетровську відбувся круглий стіл «Вплив нелегальної тютюнової продукції  на економіку України», участь у якому взяли представники громадськості, влади, правоохоронних та контролюючих органів.

Читати далі

Одеса прийняла естафету у серії круглих столів на тему боротьби з контрабандою сигарет13.11.2014 Одеса прийняла естафету у серії круглих столів на тему боротьби з контрабандою сигарет

13 листопада в Одесі відбувся круглий стіл «Вплив нелегальної тютюнової продукції  на економіку України», участь у якому взяли представники громадської спілки Національная Організація Роздрібної Торгівлі, а також представники влади, правоохоронних та контролюючих органів.

Читати далі

м. Хмельницький приєднався до національної кампанії боротьби з контрабандою сигарет.11.11.2014 м. Хмельницький приєднався до національної кампанії боротьби з контрабандою сигарет.

11 листопада 2014 року у м. Хмельницькому відбувся другий по рахунку круглий стіл в рамках національного проекту боротьби з нелегальною тютюновою продукцією, організатором якого є ГО «СУРС». Представники місцевої влади, контролюючих органів, митниці, експерти в галузі рітейлу обговорили зростаючу проблему нелегальної торгівлі в Україні та намагалися запропонувати найоптимальніші шляхи її вирішення.

Читати далі

Звернення з приводу оприлюдненого Проекту Коаліційної угоди Верховної Ради України30.10.2014 Звернення з приводу оприлюдненого Проекту Коаліційної угоди Верховної Ради України

Громадська спілка НОРТ звернулася до політичних лідерів, які приймають безпосередню участь у формуванні коаліції у Верховній Раді VIII скликання. Темою звернення є Проект Коаліційної Угоди, а саме та його частина, яка стосується ініціативи щодо нового виду збору у роздрібній торгівлі.

Повний текст звернення додається.

Читати далі