+38044 278-52-15
nort@nort.org.ua
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11
UA RU

Звернення з приводу оприлюдненого Проекту Коаліційної угоди Верховної Ради України30.10.2014 Звернення з приводу оприлюдненого Проекту Коаліційної угоди Верховної Ради України

Громадська спілка НОРТ звернулася до політичних лідерів, які приймають безпосередню участь у формуванні коаліції у Верховній Раді VIII скликання. Темою звернення є Проект Коаліційної Угоди, а саме та його частина, яка стосується ініціативи щодо нового виду збору у роздрібній торгівлі.

Повний текст звернення додається.

Читати далі

Старт всеукраїнського проекту протидії контрабанди тютюну.14.10.2014 Старт всеукраїнського проекту протидії контрабанди тютюну.

14 жовтня 2014 року у Львові відбувся круглий стіл на тему: «Вплив нелегальної тютюнової продукції  на економіку України». Це перший захід всеукраїнської серії громадських дискусій щодо проблеми несертифікованих тютюнових виробів та яку небезпеку вони становлять як для економіки країни загалом, так і для кожного покупця особисто.

Читати далі

Прес-конференція у м. Києві05.06.2014 Прес-конференція у м. Києві

5 червня 2014 року громадська спілка «НОРТ» та асоціація «Київ-МАФ» провели спільну прес-конференцію на тему законопроекту №4747, який може призвести до банкрутства багатьох представників роздрібної торгівлі.

Читати далі

Звернення до міністерства економічного розвитку і торгівлі України12.05.2014 Звернення до міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Громадська спілка НОРТ звернулась з офіційним листом до міністра економічного розвитку і торгівлі України Шереметі П.М. та до голови Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Бродського М.Ю.

Читати далі