+38044 278-52-15
nort@nort.org.ua
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11
UA RU

Про ліцензування торгівлі пивом06.04.2015

З 01.07.2015 ліцензуванню підлягатиме діяльність по виробництву, імпорту, експорту, оптової і/або роздрібної торгівлі пивом

Читати далі

Контрабанда і контрафакт тютюнових виробів31.03.2015

Контрабанда і контрафакт тютюнових виробів, на жаль, будуть рости, як унаслідок падіння купівельної спроможності громадян України, так і у зв'язку з можливістю їх реалізації через нелегальні точки продажу.

Читати далі

Лист-подяка лідерам країни за внесення змін до Коаліційної угоди. 21.11.2014 Лист-подяка лідерам країни за внесення змін до Коаліційної угоди.

30 жовтня 2014 року громадська спілка НОРТ звернулася до представників новообраної Верховної Ради, які брали участь у формуванні коаліції, з проханням вилучити з Коаліційної угоди ініціативу про запровадження нового виду збору, а саме акцизного податку за ставкою 5%.

Читати далі

У Харкові відбувся завершальний круглий стіл всеукраїнської кампанії по боротьбі з нелегальною тютюновою продукцією20.11.2014 У Харкові відбувся завершальний круглий стіл всеукраїнської кампанії по боротьбі з нелегальною тютюновою продукцією

20 листопада в Харкові в рамках всеукраїнської кампанії «Скажи НІ! контрабандним сигаретам» відбувся круглий стіл на тему «Вплив нелегальної тютюнової продукції  на економіку України», до участі у якому долучилися як представники громадськості та влади, так і представники правоохоронних та контролюючих органів. За результатами дискусії учасники підписали меморандум про консолідацію зусиль з метою поборення даної проблеми, зробивши акцент на важливості інформування населення щодо негативного впливу споживання нелегальної продукції.

Об’єм тіньового тютюнового ринку України невпинно зростає, і це непокоїть як легальних виробників, так представників влади, оскільки дохідна частина бюджету країни на 10% складається з податкових відрахувань легальних виробників тютюнової продукції. Враховуючи останнє дослідження TNS в 1 кварталі 2014 року, нелегальний обіг тютюнових виробів зріс у порівнянні з попереднім періодом і на даний момент складає 9,2% від загального споживання. Відтак збитки держави лише від недоотримання акцизного збору з нелегального тютюну оцінюють у 2 млрд. грн щорічно, без урахування ПДВ, вартості ліцензій, патенту та податків з прибутку.

Читати далі