+38044 278-52-15
nort@nort.org.ua
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11
UA RU

У Харкові відбувся завершальний круглий стіл всеукраїнської кампанії по боротьбі з нелегальною тютюновою продукцією20.11.2014 У Харкові відбувся завершальний круглий стіл всеукраїнської кампанії по боротьбі з нелегальною тютюновою продукцією

20 листопада в Харкові в рамках всеукраїнської кампанії «Скажи НІ! контрабандним сигаретам» відбувся круглий стіл на тему «Вплив нелегальної тютюнової продукції  на економіку України», до участі у якому долучилися як представники громадськості та влади, так і представники правоохоронних та контролюючих органів. За результатами дискусії учасники підписали меморандум про консолідацію зусиль з метою поборення даної проблеми, зробивши акцент на важливості інформування населення щодо негативного впливу споживання нелегальної продукції.

Об’єм тіньового тютюнового ринку України невпинно зростає, і це непокоїть як легальних виробників, так представників влади, оскільки дохідна частина бюджету країни на 10% складається з податкових відрахувань легальних виробників тютюнової продукції. Враховуючи останнє дослідження TNS в 1 кварталі 2014 року, нелегальний обіг тютюнових виробів зріс у порівнянні з попереднім періодом і на даний момент складає 9,2% від загального споживання. Відтак збитки держави лише від недоотримання акцизного збору з нелегального тютюну оцінюють у 2 млрд. грн щорічно, без урахування ПДВ, вартості ліцензій, патенту та податків з прибутку.

Читати далі

Дніпропетровськ долучився до національного проекту боротьби з контрабандою тютюну19.11.2014 Дніпропетровськ долучився до національного проекту  боротьби з контрабандою тютюну

19 листопада в Дніпропетровську відбувся круглий стіл «Вплив нелегальної тютюнової продукції  на економіку України», участь у якому взяли представники громадськості, влади, правоохоронних та контролюючих органів.

Читати далі

Одеса прийняла естафету у серії круглих столів на тему боротьби з контрабандою сигарет13.11.2014 Одеса прийняла естафету у серії круглих столів на тему боротьби з контрабандою сигарет

13 листопада в Одесі відбувся круглий стіл «Вплив нелегальної тютюнової продукції  на економіку України», участь у якому взяли представники громадської спілки Національная Організація Роздрібної Торгівлі, а також представники влади, правоохоронних та контролюючих органів.

Читати далі

м. Хмельницький приєднався до національної кампанії боротьби з контрабандою сигарет.11.11.2014 м. Хмельницький приєднався до національної кампанії боротьби з контрабандою сигарет.

11 листопада 2014 року у м. Хмельницькому відбувся другий по рахунку круглий стіл в рамках національного проекту боротьби з нелегальною тютюновою продукцією, організатором якого є ГО «СУРС». Представники місцевої влади, контролюючих органів, митниці, експерти в галузі рітейлу обговорили зростаючу проблему нелегальної торгівлі в Україні та намагалися запропонувати найоптимальніші шляхи її вирішення.

Читати далі