+38044 278-52-15
nort@nort.org.ua
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11
UA RU

Мінімальні ціни на сигарети - вигідно державі та громадянам або ні?15.02.2016

На даний момент вартість сигарет в Україні найнижча в Європі. Давайте спробуємо розібратися, чому відмінили на них мінімальні ціни? Кому це потрібно? Підвищення акцизу не гарантує збільшення надходжень до бюджету. Це математика і просте прогнозування подій. Із-за цінових воєн виробників, сталося зниження бази оподаткування, зниження загального обороту сигарет в роздрібній торгівлі. Середня вартість сигарет в Києві знизилася більше, ніж на 20%.

Читати далі

Щодо внесення змін до законодавства22.12.2015

Комітет з питань запобігання і протидії корупції визнав таким, що не відповідає нормам антикорупційного законодавства, законопроект про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо уточнення деяких положень).

Читати далі

Юрій Бондарєв про спробу знищити легальний роздріб21.12.2015

Міністерство фінансів не враховує ситуацію, що склалася, і динаміку ринку. Про це журналістам розповів президент "Національної організації роздрібної торгівлі" Юрій Бондарєв. Пропозиції Мінфіну приведуть до різкого зростання цін на тютюнові вироби, пиво і алкогольні напої.

Читати далі

М.Заблоцький розкритикував позицію Макеєвої відносно виробництва сигарет30.11.2015

Експерт з економічних питань Мар'ян Заблоцький розкритикував позицію заступника міністра фінансів Олени Макеєвої відносно виробництва сигарет.

Читати далі