+38044 278-52-15
nort@nort.org.ua
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11
UA RU

Представники малого й середнього бізнесу звернулися за допомогою до «Депутатського контролю»23.03.2016

23 березня відбулася зустріч представників малого й середнього бізнесу з народним депутатом, співголовою МДО «Депутатський контроль» Геннадієм Кривошеєю, Першим заступником Голови Секретаріату МДО «Депутатський контроль» Юрієм Житомирським та заступником Голови Секретаріату МДО «Депутатський контроль» Андрієм Боніславським.

Читати далі

Мінімальні ціни на сигарети - вигідно державі та громадянам або ні?15.02.2016

На даний момент вартість сигарет в Україні найнижча в Європі. Давайте спробуємо розібратися, чому відмінили на них мінімальні ціни? Кому це потрібно? Підвищення акцизу не гарантує збільшення надходжень до бюджету. Це математика і просте прогнозування подій. Із-за цінових воєн виробників, сталося зниження бази оподаткування, зниження загального обороту сигарет в роздрібній торгівлі. Середня вартість сигарет в Києві знизилася більше, ніж на 20%.

Читати далі

Щодо внесення змін до законодавства22.12.2015

Комітет з питань запобігання і протидії корупції визнав таким, що не відповідає нормам антикорупційного законодавства, законопроект про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо уточнення деяких положень).

Читати далі

Юрій Бондарєв про спробу знищити легальний роздріб21.12.2015

Міністерство фінансів не враховує ситуацію, що склалася, і динаміку ринку. Про це журналістам розповів президент "Національної організації роздрібної торгівлі" Юрій Бондарєв. Пропозиції Мінфіну приведуть до різкого зростання цін на тютюнові вироби, пиво і алкогольні напої.

Читати далі