+38044 278-52-15
nort@nort.org.ua
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11
UA RU

У «НОРТ» поповнення: СК «ІНТЕР-ПЛЮС» стала членом спілки!28.11.2016

Нещодавно членом ГС «Національна організація роздрібної торгівлі» (НОРТ)  стала страхова компанія «ІНТЕР-ПЛЮС».

Читати далі

Юрій Бондарєв, президент ГС «Національна організація роздрібної торгівлі» (НОРТ) про контрабанду сигарет27.11.2016

«Контрабанда відбуватиметься до тих пір, поки не буде покарання за це», - заявив у програмі «Дим батьківщини. Спецпроект» телеканалу ZIK Юрій Бондарєв, президент ГС «Національна організація роздрібної торгівлі» (НОРТ).

Читати далі

Дізнайтесь про останні тенденції податкових спорів на безкоштовному семінарі 9 грудня!27.11.2016

9 грудня «Національна організація роздрібної торгівлі» (НОРТ), в партнерстві із АБ «Радзієвський та Партнери» і «НОРТ Консалтинг», за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СIPE) організують безкоштовний семінар на тему: «Податкові спори: останні тенденції судової практики».

Читати далі

ГС «Всеукраїнська асоціація гідів» (ВАГ), Туристично-інформаційні центри «TourInfo» та ГС «Національна організація роздрібної торгівлі» (НОРТ) уклали Меморандум про співробітництво. 24.11.2016 ГС «Всеукраїнська асоціація гідів» (ВАГ), Туристично-інформаційні центри «TourInfo» та ГС «Національна організація роздрібної торгівлі» (НОРТ) уклали Меморандум про співробітництво.

Така співпраця обумовлена необхідністю формування позитивного іміджу України як туристичної дистанації, створення сучасного туристичного продукту та підвищення якості надання туристичних та інформаційних послуг.

Читати далі