+38044 278-52-15
nort@nort.org.ua
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11
UA RU

У вас обшук. Що робити?01.02.2017

У 2016 році в офісах українських компаній нерідко проводилися обшуки із вилученням комп’ютерної техніки та фінансово-господарських документів. В багатьох випадках такі слідчі дії проводились без достатніх підстав та з порушенням процедури, що іноді взагалі блокувало роботу підприємців.

Читати далі

Веб – ресурс «Нацплатформа МСБ» передали ГС «НОРТ» 24.01.2017

У нас приємна новина! Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) та ГС «НОРТ» (від імені Коаліції українських бізнес-об’єднань) підписали Меморандум про передачу веб-ресурсу «Національна платформа МСБ» в режимі повного доступу, у зв`язку з достроковим виконанням запланованих КРІ (показників ефективності).

Читати далі

Суб’єкти господарювання, які отримали ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, звільнені від необхідності звітування перед ДФС19.01.2017

1 січня 2017 року набрав чинності Закон України від 20.12.2016 № 1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», яким скасовано необхідність подання суб’єктами господарювання, які отримали ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, звітності щодо обсягів виробництва та обігу такої продукції.

Читати далі

ПрАТ «Європейський страховий альянс» приєдналось до ГС 10.01.2017

ПрАТ «Європейський страховий альянс» приєдналось до громадської спілки «Національна організація роздрібної торгівлі» (ГС «НОРТ»). Серед пріоритетних завдань спілки є участь у законодавчій діяльності з метою захисту законних прав та інтересів представників малого та середнього бізнесу, консолідація підприємств для вирішення суспільно важливих питань, побудова ефективного діалогу між представниками торгівлі, постачальниками товарів та послуг, формування світогляду та мотивації для цивілізованого розвитку роздрібної торгівлі в усіх регіонах України.

Читати далі