+38044 278-52-15
nort@nort.org.ua
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11
UA RU

Як людині з інвалідністю створити успішний малий бізнес?

29.05.2017

25 травня 2017 року на дискусійній платформі "Як людині з інвалідністю створити успішний малий бізнес?", організованій ВГО "Асоціація підприємців та працюючих інвалідів України" за підтримки Мінсоцполітики, Фонду соціального захисту людей з інвалідністю та ГС "НОРТ", були розглянуті актуальні питання створення нового бізнесу: від появи ідеї до перевірки її на життєздатність та започаткування компанії.

Ольга Ільюхіна, Директор з розвитку бізнесу комунікаційної агенції GARLAND розповіла про можливості пошуку бізнес-ідей та як їх перевіряти на життєздатність. Учасники розібралися з перевагами і недоліками нішевого маркетингу, познайомилися з методом їжака і ефектом довгого хвоста тощо.

Вадим Горенко, бізнес-тренер і ментор, стартап-консультант, допомагав учасникам розібратися, на чому концентрувати увагу при створенні власного бізнесу, щоб не допустити помилок.

Вадим Запасний, заступник голови правління зі страхування СК "Інтер-Плюс", відповідав на запитання, як бізнесу можуть допомогти страхові програми, і на що необхідно звернути увагу при підписанні договору страхування.

Учасники відмітили, що дискусійна платформа була дуже корисною для вибору можливостей та започаткування нових та розширення існуючих бізнесів.

Фото НОРТ.
Фото НОРТ.
Фото НОРТ.