+38044 278-52-15
nort@nort.org.ua
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11
UA RU

Мета створення

 

В економіці більшості європейських держав середній та малий бізнес займає одну з ключових ролей у надходженнях до державного бюджету. Не менш важлива ця галузь і для України, особливо якщо враховувати сотні тисяч робочих місць, які зайняті у роздрібній торгівлі.

Але закони та нормативні акти у нашій державі не сприяють розвитку середнього і малого бізнесу. Більш того, законопроекти, запропоновані сьогодні народним депутатам, у разі їх прийняття, можуть практично повністю знищити роздрібну торгівлю в Україні, як вид підприємницької діяльності. Все це неминуче призведе до мільярдних втрат у державному бюджеті, а люди, які працюють у галузі, опиняться на вулиці. Також це створить ідеальні умови для розвитку тіньової торгівлі, яка ніяк не підконтрольна владі и вже сьогодні реалізує велику кількість підробленої та контрабандної продукції.

Саме тому ініціативна група представників середнього і малого бізнесу прийняла рішення об’єднатися у громадську спілку НАЦІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ. Головна мета створення спілки – якісна взаємодія учасників роздрібної торгівлі з усіма гілками влади. Одним з наших пріоритетних завдань є побудова конструктивного діалогу з законодавчою владую, щоб не допустити прийняття законопроектів, які можуть знищити роздрібну торгівлю. Будучи експертами у даній галузі, ми готові запропонувати ряд змін до діючого законодавства, які можуть врахувати інтереси обох сторін.

Не менш важливе наше завдання – взаємодія з виконавчою владою. Ми зацікавлені працювати чесно та платити податки, саме тому прагнемо до нормальних робочих відносин з фіскальними та контролюючими органами. Громадська спілка НОРТ готова приймати активну участь у всіх ініціативах, які направлені на покращення взаємної роботи роздрібної торгівлі та держави.